دسته‌ها

چرا سرور مجازی خود را مدیریت کنم؟

در یک پلن سرور مجازی مدیریت شده، شرکت میزبانی وب شما مسئول مدیریت تنظیمات و پشتیبانی سرور خواهد بود. برخی ترجیح می‌دهند که مدیریت سرور مجازی خود را به شرکت‌های هاستینگ بسپارند. اگرچه، توسعه‌دهندگان وب و کاربران با تجربه اغلب ترجیح می‌دهند مدیریت محیط‌ سرورهای خود را شخصاً در اختیار داشته باشند.

چنانچه مدیریت سرور مجازی خودتان را بر عهده دارید، شما مسئول همه امور بر روی سرور خود هستید. این حالت این امکان را برای شما فراهم می‌کند که سیستم‌عامل (OS) و هر نرم‌افزار جانبی مورد نظر خود را نصب کنید. علاوه بر این، هزینه‌ی بسته‌های سرور مجازی مدیریت نشده توسط شرکت هاستینگ پایین‌تر است.

با کنترل پنل آشنا شوید

مدیریت سرور DNS

نرم افزار های مورد نیاز خود را نصب کنید

 

سفارش هاست لینوکس در هاستینگ نخل

جهت سفارش هاست لینوکس با سرعت بالا مخصوص سایت های وردپرس با تخفیف ویژه از لینک زیر استفاده نمایید.

در نخل هاست با استفاده از سرویس های هاست لینوکس استانداردبا آپتایم بالا، وب سایت ، امنیت و سرعت مناسب و سرویس ایمیل پایدار داشته باشید؛ نخل هاست لینوکس خارج را با کنترل پنل cPanel و وب سرور LiteSpeed به همراه اسکنر قدرتمند CXS بر روی سرور هایی با سیستم عامل Cloud Linux و Centos و هاردهای پر سرعت SSD ،NVmeرا در ایران و کشورهای اروپایی  وامریکا ارائه می دهد.سرورهای پر قدرت مجهز به انواع تجهیزات امنیتی و فایروال  دارای انواع آنتی ویروس برای میزبانی سایت هایی که با HTML و PHP طراحی شده اند همچنین برای نصب انواع CMS و سایت هایی که از دیتا بیس MySql استفاده میکنند مناسب می باشد. هاست لینوکس برای استفاده از ربات تلگرام  مناسب است   فریم ورک لاراول Laravel قابل نصب و راه اندازی است