ثبت دامنه ملی وبین المللی

در نظر داشته باشید ثبت دامنه اولین قدم برای راه‌اندازی سایت می‌باشد، انتخاب نام دامنه مناسب، (دامنه یا بین المللی ) باعث رشد و برندینگ  وب سایت و کسب وکار شما می شود. در نظر داشته باشید دامنه‌ها به دو گروه ملی، که آن را دامنه ایران “ir” می‌شناسیم و دامنه بین‌المللی و سطح بالا (TLD) مانند: com, net, org… تقسیم  بندی می‌شوند. قیمت دامنه‌ها متفاوت است. خرید دامنه دارای شرایطی و ضوابطی مثل، موجود بودن آن دامین، که می توان از طریق قسمت “جست‌وجو دامنه” در وب سایت نخل هاست ، آن را بررسی کرد

تمدید دامنه

تمدید دامنه سایت امر بسیار مهمی است زیرا با اتمام دوره آن، سایت و سایر سرویس‌های مربوطه مانند ایمیل از دسترس خارج خواهند‌شد. در صورت خرید دامنه سایت ازشرکت نخل هاست   می‌توانید به راحتی تمدید دامنه را به صورت آنلاین و از داخل پرتال کاربری خود انجام دهید.

انتقال دامین

انتقال دامنه به نخل هاست کاملا رایگان است. در صورت تمایل می‌توانید دامنه خود را با هر پسوندی .ir یا .com و یا غیره… به نخل هاست انتقال دهید و تنها هزینه تمدید دامنه سایت را بر طبق تعرفه زمانی، پرداخت نمایید.

قیمت مناسب و رقابتی برای ثبت دامنه

مناسب ترین نرخ برای ثبت دامنه شروع قیمت ها دامنه .IR سالیانه 18000 هزار تومان دامنه .COM سالیانه 290.000 هزارتومان هزینه های درج شده در سبد خرید معتبر وبروز میباشد.

چرا نخل هاست را انتخاب کنیم؟

مزایای ثبت دامنه ملی وبین المللی در نخل هاست

امکان ثبت بیش از 400 پسوند دامنه

امکان ثبت  ثبت و تمدید دامین با پسوند های مختلف در نخل هاست بیش از 400 پسوند متفاوت را میتوانید جستجو وثبت کنید

ثبت آنی

ثبت آنی تمامی پسوند های دامنه در هر ساعت از شبانه روز

پشتیبانی از بیش از 400 پسوند دامنه برای بهترین انتخاب شما

 

ثبت دامنه کشور ایران

پسوند نقطه-آی‌آر (ir.) مشخص کننده‌ی دامنه‌هایی است که به ایران تعلق دارند. تمام دامنه‌های ir. به‌صورت انحصاری توسط مرکز ثبت ملی ایرنیک ثبت‌ می‌شوند و نخل هاست به‌عنوان نماینده‌ی ایرنیک اقدام به ثبت دامنه‌های شما با امکانات فراوان و قیمت های بینظیر می‌نماید.

 وب سایت شما می‌بایست یک آدرس منحصر به فرد داشته‌باشد تا مشتریان شما بتوانند با وارد کردن آن آدرس در مرورگر خود، سریعا به فروشگاه اینترنتی یا سایت شما دسترسی پیدا کنند

امکان مدیریت DNS توسط شما

ما این قابلیت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید DNS های اختصاصی خودتان را مدیریت کنید.

قفل کردن دامنه

از دامنه شما در برابر هک شدن محافظت می کنیم . دامنه شما بدون اجازه تان قابلیت انتقال به هیچ جایی نخواهد داشت .

ثبت دامین .COM

دامنه بین المللی بطور کلی دامین بین المللی شامل تمام پسوندهای موجود بجزء پسوندهای ملی می باشد که استفاده از آنها هیچ محدودیتی ندارد و در هر منطقه از جهان که باشید، می توانید دامین بین المللی مدنظر خود را خریداری کنید. از رایج ترین دامین های بین المللی می توان به com، net، club، edu و... اشاره کرد. برای خرید دامین بین المللی ، انتقال و یا تمدید می توانید در وب سایت نخل هاست اقدام نمایید

مدیریت دامین

دسترسی به پنل اختصاصی دامنه جهت تغییر DNS ، تعریف Child NS ، تمدید دامنه و تغییر رابط ها

ثبت دامین عمومی

اگر شما نیاز به برندسازی دارید و یا دارای یک تجارت آنلاین هستید، ثبت و استفاده از دامنه‌های عمومی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. درحال‌حاضر با همکاری مرکز ثبت معتبر Joker آلمان دامنه‌های بین المللی شما را ثبت می‌نماییم.

domain-names-1

ثبت دامنه ملی وبین المللی

 ثبت دامنه اولین مرحله ورود به دنیای وب‌سایت‌ها می‌باشد؛ خرید دامنه دارای بخش‌هایی مانند: جست‌وجو دامنه، موجود بودن دامین در whois، انتخاب نام دامین، انتخاب پسوند دامنه، قوانین ثبت و … می‌باشد.
قیمت دامنه نیز بر اساس: سطح، ارزش، جغرافیا و … متغیر است. امیدواریم با انتخاب نام مناسب بتوانید، کسب‌وکار اینترنتی خود را آغاز کنید.آدرس اینترنتی جدیدتان را با قیمت هایی بی رقیب درنخل هاست، مورد اعتماد ترین مرکز ثبت در ایران رجیستر کنید.ثبت و خرید دامنه به صورت کاملا آنی و در لحظه صورت میگیرد.

 • امکان مدیریت دامنه های ثبت شده توسط شما

  • تغییر آنی Whois و تغییر نام مالک
  • قفل انتقال و تغییر مالکیت
  • ایجاد و مدیریت چایلد
  • امکان ارائه پنل مدیریت وایت لیبل به مشتری
  •  و….